SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Möre Bollklubb
Det i särklass bästa fritidsalternativet för bygdens invånare!

GFA-planeringen 2022

Efter att det varit skit bakom tangentbordet som lyckats felsortera namn, mobilnummer och mejladresser och fått starta om två gånger så är planeringen äntligen klar.

 

 

 

 

Nedan är schemat till premiärmatchen mot Malmö, söndagen 3 april med avspark 17.30.
Samling 1t45m innan avspark vid VIP/Press-ingången på västra sidan.

F-10/11 Magnus Barkman 0705924508 m_barkman@hotmail.com
F-10/11 Marcus Nilsson 0761347438 marcnils@hotmail.com
F-10/11 David Noren 0707267131 david.bergdahl@gmail.com
F-10/11 Fredric Johansson 0725854520 fredric.johansson@runelandhs.se
F-10/11 Malin Almqvist 0705924282 malin.almqvist@lansstyrelsen.se
F-10/11 Marcus Magnusson 0709219797 Info@vmbyggsnickeri.se
F-10/11 Maria Nyström 0706331289 mia_nys1@hotmail.com
F-10/11 Mattias Persson 0703963198 plankv2@telia.com
P-08/09 Anders Broberg 0708945900 andebrob@gmail.com
P-08/09 Anders Meyer 0761409535 a.m@ttmenergi.se
P-08/09 Dalin Albakour 0707587501 Dalinbakour@gmail.com
P-08/09 Johan Jeppsson 0705254540 JohanJeppsson@telia.com
P-10 Urban Ahlin 0702175806 urban.ahlin@live.se
P-10 Anders Gratte 0705850365 anders_gratte@hotmail.com
P-10 Ola Westerlind 0739802983 cubola@telia.com
PF-12/13 Emil Sjögren 0703064474 emil.sjogren@hotmail.com
PF-12/13 Andreas Rogel 0768193845 Andreas.rogel@gmail.com
PF-12/13 Andreas Wallander 0709528867 wallanderandreas0@gmail.com
PF-12/13 Fredrik Lysell   fredriklysell@hotmail.com
PF-12/13 Johan Olsson 0706441837  
PF-12/13 Johanna Arvidsson 0705214803  
PF-12/13 Johannes Johansson 0708454859 j.johansson80@gmail.com
PF-14 Jimmy Waller 0708742227 jimmywwwww@hotmail.com
PF-14 Oscar Fridholm 0702916940 oscar.fridholm@kalmar.se
PF-14 Ken Hägglund 0708128717 ken86hagglund@hotmail.com
PF-14 Thorbjörn Jonsson 0708297729 tobbe988@hotmail.com
U1 Julius Schwere 0722034989 julius.schwere@hotmail.com
U1 Christine Gustavsson 0703686121 christine.gustavsson@nybro.se
U1 Erik Jonsén 0703939615 erik.jonsen@sanda.se
U1 Henrik Ramwall 0706295464 henrik.ramwall@orkla.se
U1 Ida Hägerby 0705533722 ida.hagerby@gmail.com
U1 Johan Gustavsson 0706250601 jgust25@hotmail.com
U1 Magnus Kornelius 0703976254 gorbie44@gmail.com
Övriga Emma Ahlin 0725854520 e.ahlin@outlook.com
Övriga Hans Palmqvist 0708717620  
Publikvärdsutbildning

För att få arbeta på arenan så är det två krav man måste uppfylla och dessa är att man ska ha fyllt 18 år samt ha gått SEFs publikvärdsutbildning.

 

Utbildningen tar c:a 1 timme och görs online.

Den består av förklarande videoklipp med efterföljande frågor som man ska besvara.

Man kan inte bli kuggad, utan svarar man fel så får man göra om frågorna.

 

Man registrerar sig på följande sida för att göra utbildningen: https://sef.onlineacademy.se/registration/kalmar

 

 

OBS! Har du redan gjort den här utbildningen en gång så behöver du inte göra den igen.

Förklaring

Här finns förklaring till GFA-planeringen:

 

Länk: https://drive.google.com/file/d/1KrI2NkP8V3-OHtxG-jOKQeeJmv40WuM_/view

 

 
Våra sponsorer